October 30 2014 22:57:48
SOMALIA Flag
Navigation
· Home
· Articles
· Downloads
· FAQ
· Discussion Forum
· Web Links
· News Categories
· Contact Me
· Photo Gallery
· Search
Atlanta Tournment 2012
Sayec celebration and Recognition
Washington DC Tournment 2012
Midnimo Champions 2012
Ohio Soccer Tournment 2012
Baroordiiqdii Caalamka
TartankaDhallintaCuslaatayeeFinland2012
xafladdii Maxamed Tuke
Ragsved Champions
Dhallinta Cuslaatay ee UK
Sweden Basketball Tournment 2010
Ashland 2010
RamadanCup-MN 2009
Somali Week 2009
Ashland 2008
Ashland 2009
Sydom Basketball 2008
Somali Week 2008
Sydom Tournment 2005
Coach Idiris
Coach Maxamuud
Coach Shiikha
Deeqo Cawil
Gani X.Nuur
Yaasiin Jama
Abdul
Ahmed Eman
Said Aamaan
Asad Dheere
Hussein Osman
Cabdi Dige
Mohamed Barre
Samater Hassan
Yaasir Abdirizak
Issa Yuusuf
Awale A/rahman
Mucaawiye Cumar
Warsame
Mahamed Farah
Shirwac A/rahman
Abdihakim Yare
Adnan Guuleed
Liban Yare
Sadik Hussein
Zakaria Haji
Ismail A/rizak
Ahmed Yare
Awil Guled
Adnan Farah
Abdalla
Kamaal Hassan
Abdirahman Yare
Idiris Ali
Jadwalka Horyaalka k/Cagta Soomaaliya ee Heerka 1aad 2 012.

XIRIIRKA SOOMAALIYEED EE KUBADDA CAGTA

Jadwalka Horyaalka k/Cagta Soomaaliya ee Heerka 1aad 2 012.

Wareegga 1aad

M/N.

Maalinta

Taariikhda

Kooxaha Wada Ciyaarayo

Saacadda

Garoonka

01

Jimco

01/06/2012

Elman

Vs

Badbaado

15:30 pm

Jaamacadda

02

Isniin

04/06/2012

Sahafi Fc

Vs

LL. PP.

15:30 pm

Jaamacadda

03

Talaado

05/06/2012

Heegan

Vs

Dekedda

15:30 pm

Jaamacadda

04

Khamiis

07/06/2012

B.S. Club

Vs

Horseed

15:30 pm

Jaamacadda

05

Jimco

08/06/2012

LL. PP.

Vs

Elman

15:30 pm

Jaamacadda

06

Isniin

11/06/2012

Badbaado

Vs

Dekedda

15:30 pm

Jaamacadda

07

Talaado

12/06/2012

Sahafi Fc

Vs

Horseed

15:30 pm

Jaamacadda

08

Khamiis

14/06/2012

Heegan

Vs

B. S. Club

15:30 pm

Jaamacadda

09

Jimco

15/06/2012

Elman

Vs

Dekedda

15:30 pm

Jaamacadda

10

Isniin

18/06/2012

LL. PP.

Vs

Horseed

15:30 pm

Jaamacadda

11

Talaado

19/06/2012

Badbaado

Vs

B. S. Club

15:30 pm

Jaamacadda

12

Khamiis

21/06/2012

Sahafi Fc

Vs

Heegan

15:30 pm

Jaamacadda

13

Jimco

22/06/2012

Horseed

Vs

Elman

15:30 pm

Jaamacadda

14

Isniin

25/06/2012

Dekedda

Vs

B. S. Club

15:30 pm

Jaamacadda

15

Talaado

26/06/2012

LL. PP.

Vs

Heegan

15:30 pm

Jaamacadda

16

Khamiis

28/06/2012

Badbaado

Vs

Sahafi Fc

15:30 pm

Jaamacadda

17

Jimco

29/06/2012

Elman

Vs

B. S. Club

15:30 pm

Jamacada

18

Isniin

02/07/2012

Horseed

Vs

Heegan

15:30 pm

Jaamacadda

19

Talaado

03/07/2012

Dekedda

Vs

Sahafi Fc

15:30 pm

Jaamacadda

20

Khamiis

05/07/2012

LL. PP.

Vs

Badbaado

15:30 pm

Jaamacadda

21

Jimco

06/07/2012

Heegan

Vs

Elman

15:30 pm

Jaamacadda

22

USA Flag
Login
Username

Password



Not a member yet?
Click here to register.

Forgotten your password?
Request a new one here.
Run To Unite(Minnesota 2012
Seuki Soccer Tournment 2012
Sydom Basketball Tournment 2012
London Futsal Tournment U16
Somali week Diaspora
Seuki Football tournment 2010- Stockholm-Sweden-
Fiuk Champions
Kulankii Isboortiga Utange
Eurosom Tournment 2010
SomaliWeek MN 2010
Cayaarihii Xagaaga ee Columbus-Ohio
Soccer Fall League 2009
Atlanta Tournment 2009
Koobkii K/Cagta Dhallinta Cuslaatay ee Minnesota
Koobabkii MSSU & MYB
Booqashadii Macallin Tuke ee Minnesota
Ciyaarihii Qurbajoogta -Jabuuti 2009
Ashland 2007
Somali Week 2007
Sydom Basketball 2007
Minnesota Basketball Team
Ashland 2006
Somali Week 2007
Coach Ahmed Dahir
Coach Madaxey
Mohamed Dheere
Yonis Xaaji Saciid
Catoosh
Xaawo Hiiraan
Nimco Kenyati
Abdihakim
Fartuun Cali Dheere
Abdihakin AU
Hamza Osman
Ahmed Nuur
Faisal Dheere
Khaalid
Nuuraddiin
Sadik Haji
Ali Hassan
Badal Askar
Sharmaarke Muuse
Sharmaarke
Bahnan Abdi
Saabir Haji
Mohamed Omar
Mahamed
Liban
Mohamed Yusuf
Mahad Haji
Haashim
Salmaan
Mohamed Ali
Zakaria Mohamed
Render time: 0.07 seconds 1,459,567 unique visits